بازاریابی
بازاریـــــــابی اهرم موفقیت تجارت هاست

بازاریابی اینترنتی بهترین راه برای ورود به بازار اینترنت می باشد٫ بازاریابی و مشاوره در راستای بازاریابی اینترنتی برای بالابردن بازگشت سرمایه گذاری در اینترنت از خدمات زفره مدیا می باشد. بازاریابی اینترنتی به عنوان ابزار قدرتمندی در دستان کارآفرینان اینترنتیست که با استفاده از بازاریابی می توانند بهترین نتیجه را بگیرند.

مراحل سفارش بازاریابی

3 . اجرا طرح پیشنهادی

پس از بررسی طرح و تایید آن با عقد قراردادبا شرکت زفره مدیا طرح پیشنهادی بصورت عملیاتی آغاز می گردد.

2 . دریافت طرح پیشنهادی بر اساس جلسه مشاوره

پس از جلسه کارشناس بازاریابی زفره مدیا برای شما طرح پیشنهادی و هزینه مرتبط با طرح را آمده و ارسال خواهد کرد تا براساس آن نسبت به تصمیم گیری و اجرای طرح اقدام نمایید.

1 . واریز هزینه مشاوره

جهت دریافت مشاوره اولیه در بخش بازاریابی اینترنتی نیاز مند واریز هزینه جلسه از طریق درگاه اینترنتی زفره مدیا خواهید بود.مشاوره و سفارش


بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در زفره مدیا این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.