Expertise is most important thing for providing a service. | تخصص مهمترین اصل در خدمت رسانیست.

خدمات شرکت زفره مدیا شامل طراحی وب سایت شرکتی ٫ طراحی سایت فروشگاهی٫ بهینه سازی سایت ٫ برنامه نویسی آندروید ٫ برنامه نویسی ios ٫ مشاوره و آموزش میباشد. کیفیت بالای خدمات شرکت زفره مدیا باعث شده است ما همیشه خدماتی را ارائه دهیم که در آن ها بهترین و بالاترین کیفیت را داشته باشیم.

قیمت مناسب

با کیفیت

سریع


خدمات طراحی وب سایت

برنامه نویسی اختصاصی
برنامه نویسی بر اساس ایده شما

برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی، بروز بودن سطح اطلاعات در برنامه نویسی تحت وب، امنیت تضمین شده و بالابودن سرعت پیاده سازی از مواردی است که در بخش برنامه نویسی زفره مدیا ارائه می گردد.

طراحی وب سایت
متفاوت در گرافیک و پیاده سازی

زفره مدیا، طراحی وب سایت را هم از بعد گرافیک و هم از بعد پیاده سازی برروی سیستم مدیریت محتوای محتوانگار با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

برنامه نویسی آندروید و IOS
ساخت app برای گوشی های هوشمند

برنامه های موبایل می توانند مکملی برای هر وب سایت باشند و همچنین می توان بصورت مجزا آن ها را راه کارهایی نوین در زمینه ارائه رسانه دانست. ساخت برنامه های موبایل یکی از خدمات نوین زفره مدیا می باشد.

بهینه سازی سایت
سئو

بالا بردن رتبه در نتیجه گوگل به معنای بالابردن کاربران مشتاق و مخاطبین اصلی محصول، خدمات و در کل وب سایت شما می باشد، تاثیر اصلی این مطلب در فروش و درآمد وب سایت نیز بسیار قابل لمس می باشد. این خدمت از جزئی از خدمات زفره مدیا می باشد.

مالتی مدیا
طراحی سی دی مالتی مدیا

طراحی و پیاده سازی سی دی مالتی مدیا، با تکنولوژی فلش اکشن اسکریپت 3، افتر افکت، مایا و فلکس در بخش مالتی مدیا زفره مدیا ارائه می گردد. از امکانات خاص این سی دی ها می توان از امکان ویرایش و مدیریت آنهای توسط مشتری یاد کرد.

هاست و دامنه
سرور های همیشه برقرار و پرسرعت

زفره مدیا، دارای سرورهای قدرتمند و کاملا اختصاصی می باشد. نگهداری این سرورها بر عهده تیم قدرتمندیست که سالها در این زمینه تجربه داشته اند.
در صورت تمایل می توانید ثبت دامنه و هاست را آنلاین انجام دهید.


خدمات مشاوره ای

مشاوره
مشاوره در ارتباط با کسب کار اینترنتی

آماده سازی پیش نیازهای یک تجارت موفق بسیار مهم و حیاتیست. زفره مدیا با داشتن کادر مدیریتی موفق و باتجربه آماده ارائه خدمات مشاوره کسب کار می باشد.

طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی
طراحی و پیاده سازی کمپین مارکتینگ اینترنتی

مرحله نهایی راه اندازی کسب کار و موفقیت یک وب سایت بازاریابی اینترنتی ست که این خدمات درقالب پکیج بازاریابی اینترنتی و پس از برگزاری جلسه بازاریابی ارائه می گردد.


خدمات دیگر

برگزاری کنفرانس
سخنرانی و برگزاری کنفرانس تخصصی

یکی از اساس کیفیت بالای زفره مدیا، بروز بودن اطلاعات مهندسین این مجموعه می باشد، همین امر باعث می گردد، تبادل و سخنرانی در ارتباط با موضوعات تخصصی طراحی وب سایت جزئی از علایق و خدمات زفره مدیا باشد.

دوره تخصصی طراحی سایت
برگزاری کلاسهای آموزشی

برگزاری کلاسهای آموزشی در زمینه طراحی وب سایت، برنامه نویسی تحت وب، سئو و... از جمله خدمات زفره مدیا می باشد. دوره های آموزشی فوق یکبار در سال به مدت سه ماه برگزار می گردد.


مشاوره و سفارش


بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در زفره مدیا این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.